PROFESNÍ PROFIL

Mgr. Petra Morvayová, Ph.D. (*1974) 

senior konzultant, mentor, pedagog, výzkumník

člověk fascinovaný každodenními lidskými životy, individuálními zkušenostmi, příběhy, řádem, křehkostí i kreativitou lidské psýché

profesně vstupuji do rolí mentora, konzultanta, průvodce, certifikovaného kouče, pedagoga, výzkumníka, lektora, trenéra, facilitátora, manažera "rodinné" firmy 

Zkušenosti jsem získávala od r. 1997 v akademické sféře, v oblasti sociálně-pedagogického výzkumu, ve vzdělávání a profesním rozvoji dospělých a jeho strategickém plánování.

Od roku 2011 působím jako konzultantka na volné noze v oblasti psychosociální péče o lidské zdroje. Dosud jsem se věnovala tzv. people oriented managementu ve firmách a korporátní sféře. Zároveň jsem doprovázela a podporovala klienty při životních krizích a v oblasti osobního a profesního růstu v soukromé praxi. Vedu a facilituji podpůrné skupiny.

Spolu s manželem se věnuji managementu rodinné firmy Morales s.r.o.

Nadále spolupracuji s akademickým prostředím a neziskovým sektorem.

Díky komplexnímu vysokoškolskému studiu humanitních a společenských věd (zakončeno doktorátem – Ph.D. - v oboru filosofie – pedagogická a filosofická antropologie), specifickým psychosociálním výcvikům, tréninkům a postgraduálním kurzům jsem konzultantem, poradcem, mentorem, výzkumníkem se širokým rámcem interdisciplinárního způsobu chápání souvislostí a porozumění člověku a s pevným zakotvením ve vědeckých metodách a erudici při praktických činnostech.

Klienti na mně oceňovali zejména profesionalitu, erudici, individuální přístup, vysokou míru empatie, atmosféru důvěry, příjemnou komunikaci, vysokou přesnost v identifikaci problémů, kreativní podporu v nalézání možných řešení, otevřenou zpětnou vazbu, silné spojení, bezpečný prostor, netradiční myšlení, humor etc.

Profesní životopis na vyžádání.

LinkedIn profil

 
 

Kontakt

Mgr. Petra Morvayová, Ph.D. Ústí nad Labem

IČO:88551440
na vyžádání petra.morvayova(zavinac)iol.cz