PROFESNÍ PROFIL

Mgr. Petra Morvayová, Ph.D. (*1974) 

senior konzultant, mentor, pedagog

člověk fascinovaný každodenními lidskými životy, individuálními zkušenostmi, příběhy, řádem, křehkostí i kreativitou lidské psýché

profesně vstupuji do rolí mentora, konzultanta, průvodce, certifikovaného kouče, pedagoga, výzkumníka, lektora, trenéra, facilitátora, manažera "rodinné" firmy 

Zkušenosti jsem získávala od r. 1997 v akademické sféře, v oblasti sociálně-pedagogického výzkumu, ve vzdělávání a profesním rozvoji dospělých a jeho strategickém plánování.

Od roku 2011 působím jako konzultantka na volné noze v oblasti psychosociální péče o lidské zdroje. Dosud jsem se věnovala tzv. people oriented managementu ve firmách a korporátní sféře. Zároveň jsem doprovázela a podporovala klienty při životních krizích a v oblasti osobního a profesního růstu v soukromé praxi. Vedu a facilituji podpůrné skupiny.

Spolu s manželem se věnuji managementu rodinné firmy Morales s.r.o.

Nadále spolupracuji s akademickým prostředím a neziskovým sektorem.

Díky komplexnímu vysokoškolskému studiu humanitních a společenských věd se specializací na fenomenologii (zakončeno doktorátem – Ph.D. - v oboru filosofie – pedagogická a filosofická antropologie PdF UK), specifickým psychosociálním výcvikům, tréninkům a postgraduálním kurzům jsem konzultantem, poradcem, mentorem, výzkumníkem se širokým rámcem interdisciplinárního způsobu chápání souvislostí a porozumění člověku a s pevným zakotvením ve vědeckých metodách a erudici při praktických činnostech.

Profesní životopis zde

LinkedIn profil

 
 

© 2011 Petra Morvayová.

Vytvořeno službou Webnode